irc_banner       BITD_banner      

      THE BLUEWATER DESERT CHALLENGE   -   Sunday   10-11-2015   -   TIMING PAGE   -   1st Race

Count Alpha Class Race Number Driver LAP Start RM-1 RM-10 Finish LAP% Class Race Number Driver Count
1 FLT Class 2900 2992 Maddy Cox 3 11 06:27:37 01:39:09 01:53:43 02:13:29 3.0 Class 2900 2992 Maddy Cox 1
2 TAB Class 1800 1837 Corey Geiser 2 11 06:28:35 00:44:48 00:58:18 01:15:47 2.00 Class 1800 1837 Corey Geiser 2
3 TBX Class 1800 1827 Faith Kincaid (20) 2 11 06:28:35 00:47:06 01:01:33 01:47:29 2.00 Class 1800 1827 Faith Kincaid (20) 3
4 TBY Class 1800 1846 Mike Johnson (41) 2 11 06:28:02 00:42:17 00:56:12 01:13:02 2.00 Class 1800 1846 Mike Johnson (41) 4
5 TCA Class 1900 1904 Cory Sappington (50) 3 11 06:20:02 01:16:41 01:28:25 01:43:58 2.67 Class 1900 1904 Cory Sappington (50) 5
6 TCB Class 1900 1910 Dan Fisher (38) 3 11 06:21:32 01:17:54 01:30:09 01:46:24 3.0 Class 1900 1910 Dan Fisher (38) 6
7 TCF Class 1900 1965 Jeramiah Drew 3 11 06:24:02 01:38:28 01:53:32 02:13:39 3.0 Class 1900 1965 Jeramiah Drew 7
8 TCH Class 1900 1974 Michael Stackpoole (45) 3 11 06:25:32 01:34:26 2.33 Class 1900 1974 Michael Stackpoole (45) 8
9 TCI Class 1900 1978 Dustin Jones (30) 2 11 06:20:02 00:36:38 00:47:50 1.67 Class 1900 1978 Dustin Jones (30) 9
10 TCJ Class 1900 1986 Amin Patel 3 11 06:23:02 01:18:11 2.33 Class 1900 1986 Amin Patel 10
11 TCK Class 1900 1994 Snake Livernash (26) 3 11 06:25:32 01:26:49 01:39:24 01:56:03 3.0 Class 1900 1994 Snake Livernash (26) 11
12 TCL Class 1900 1999 Larry Ragland (63) 1 11 06:24:31 00:01:46 00:15:41 0.67 Class 1900 1999 Larry Ragland (63) 12
13 TCT Class 2900 2918 Malcolm Sneed III (55) 3 2.33 Class 2900 2918 Malcolm Sneed III (55) 13
14 TGV Class 1900 1912 John Melvin Jr (43) 1 11 06:25:04 00:01:43 0.33 Class 1900 1912 John Melvin Jr (43) 14
15 TGW Class 1900 1913 Branden Sims (29) 3 11 06:22:31 01:16:34 01:28:48 01:44:48 3.0 Class 1900 1913 Branden Sims (29) 15
16 TGX Class 1900 1914 Darin Burau (30) 3 11 06:20:34 01:22:06 01:41:28 02:06:14 3.0 Class 1900 1914 Darin Burau (30) 16
17 THA Class 1900 1916 Cody Nygren (31) 3 11 06:22:32 01:49:28 02:01:29 02:17:47 2.33 Class 1900 1916 Cody Nygren (31) 17
18 THC Class 1900 1917 Jason Murray (32) 3 11 06:23:33 01:20:34 01:32:38 01:48:36 3.0 Class 1900 1917 Jason Murray (32) 18
19 THE Class 1900 1919 Brandon Schueler (26) 3 11 06:22:02 01:19:22 01:31:43 01:47:52 3.0 Class 1900 1919 Brandon Schueler (26) 19
20 THF Class 1900 1921 John angal (50) 3 11 06:22:04 01:16:46 01:29:03 01:45:17 3.0 Class 1900 1921 John angal (50) 20
21 THI Class 1900 1936 Jacob Carver (24) 3 11 06:21:02 01:28:52 01:41:41 01:57:30 3.0 Class 1900 1936 Jacob Carver (24) 21
22 THK Class 1900 1952 Johathan McVay (40) 3 11 06:24:37 01:25:05 01:37:59 01:54:43 3.0 Class 1900 1952 Johathan McVay (40) 22
23 THL Class 1900 1960 Ryan Laidlaw (36) 3 11 06:21:34 02:01:33 02:22:32 02:38:47 3.0 Class 1900 1960 Ryan Laidlaw (36) 23
24 THN Class 1900 1969 Logan Gastel (30) 3 11 06:23:03 01:23:01 01:35:22 01:51:51 3.0 Class 1900 1969 Logan Gastel (30) 24
25 THP Class 1900 1993 Justin Quinn (22) 3 11 06:23:34 01:20:11 01:32:16 01:48:19 3.0 Class 1900 1993 Justin Quinn (22) 25
26 THV Class 2900 2903 Brad Griego (35) 3 11 06:27:04 01:33:15 01:56:17 02:14:38 3.0 Class 2900 2903 Brad Griego (35) 26
27 THX Class 2900 2907 Justin Brisbon (38) 1 11 06:27:04 00:01:52 00:16:46 00:48:23 1.00 Class 2900 2907 Justin Brisbon (38) 27
28 THY Class 2900 2909 Lacrecia Beurrier (46) 3 11 06:26:04 01:27:19 01:40:06 01:57:24 3.0 Class 2900 2909 Lacrecia Beurrier (46) 28
29 TIA Class 2900 2920 Michael Lansky (54) 1 11 06:26:37 00:02:05 00:18:30 00:38:59 1.00 Class 2900 2920 Michael Lansky (54) 29
30 TIJ Class 4500 4534 Steve Roundtree (50) 1 11 08:40:04 00:01:41 00:15:52 00:34:55 1.00 Class 4500 4534 Steve Roundtree (50) 30
Count Alpha Class Race Number Driver LAP Start RM-1 RM-10 Finish LAP% Class Race Number Driver Count


      THE BLUEWATER DESERT CHALLENGE   -   Sunday   10-11-2015   -   TIMING PAGE   -   2nd Race

Count Alpha Class Race Number Driver LAP Start RM-1 RM-10 Finish LAP% Class Race Number Driver Count
1 BAN Class 6000 6011 Jason Crabtree (41) 3 11 08:31:50 01:28:51 01:42:39 02:00:59 3.0 Class 6000 6011 Jason Crabtree (41) 1
2 BBE Class 6000 6036 Ken Olson (50) 2 11 08:32:33 00:44:14 00:58:43 01:18:30 2.00 Class 6000 6036 Ken Olson (50) 2
3 BBW Class 6000 6098 Edmundo Chantler (43) 3 11 08:30:33 01:19:23 01:31:46 01:49:05 3.0 Class 6000 6098 Edmundo Chantler (43) 3
4 FLK Class 3700 3722 Dan Simonson 3 11 08:36:33 02:14:30 02:28:11 02:46:55 3.0 Class 3700 3722 Dan Simonson 4
5 TBN Class 1700 1710 Rick Randall (37) 3 11 08:37:33 01:30:49 01:46:36 02:05:23 3.0 Class 1700 1710 Rick Randall (37) 5
6 TBO Class 1700 1717 Dylan Cochran 1 11 08:39:33 00:01:52 00:28:28 0.67 Class 1700 1717 Dylan Cochran 6
7 TBQ Class 1700 1724 Rob Seubert (44) 3 11 08:38:33 01:47:03 02:01:30 02:20:35 3.0 Class 1700 1724 Rob Seubert (44) 7
8 TBS Class 1700 1730 Mike Bragg (51) 3 11 08:38:03 01:29:31 01:43:33 02:02:37 3.0 Class 1700 1730 Mike Bragg (51) 8
9 TBT Class 7100 7147 Justin Park (39) 3 11 08:36:03 01:30:11 01:44:36 02:04:56 3.0 Class 7100 7147 Justin Park (39) 9
10 TBU Class 1700 1793 Garett Allred (19) 2 11 08:39:04 00:48:55 1.33 Class 1700 1793 Garett Allred (19) 10
11 TCM Class 2000 2001 Britney Myers (20) 3 11 08:35:04 01:33:34 01:48:50 02:09:03 3.0 Class 2000 2001 Britney Myers (20) 11
12 TCV Class 3000 3006 Nic Bayes (23) 3 11 08:33:03 01:20:55 01:32:46 01:48:48 3.0 Class 3000 3006 Nic Bayes (23) 12
13 TCW Class 3000 3011 Nick Cunningham (31) 3 11 08:33:33 01:17:43 01:30:48 02:00:05 3.0 Class 3000 3011 Nick Cunningham (31) 13
14 TCX Class 3000 3030 Ken Galinski (34) 3 11 08:33:34 01:22:29 01:36:23 01:53:40 3.0 Class 3000 3030 Ken Galinski (34) 14
15 TDA Class 3700 3749 Billy Bunch (72) 3 11 08:36:33 01:32:19 01:46:50 02:05:43 3.0 Class 3700 3749 Billy Bunch (72) 15
16 TDB Class 6000 6002 Todd Jackson (50) 2 11 08:30:03 00:37:28 1.33 Class 6000 6002 Todd Jackson (50) 16
17 TEA Class 6000 6021 Craig Spitz (43) 3 11 08:32:03 01:27:25 01:40:56 01:59:15 3.0 Class 6000 6021 Craig Spitz (43) 17
18 TEB Class 6000 6022 PJ Guglielmo (40) 3 11 08:32:33 01:59:54 02:12:44 02:30:14 3.0 Class 6000 6022 PJ Guglielmo (40) 18
19 TED Class 6000 6025 Jeff Proctor (36) 3 11 08:32:06 01:16:52 01:29:03 01:45:04 3.0 Class 6000 6025 Jeff Proctor (36) 19
20 TEE Class 6000 6031 Chris Hall (33) 3 11 08:30:03 01:13:26 01:25:23 01:51:14 2.67 Class 6000 6031 Chris Hall (33) 20
21 TEF Class 6000 6044 Andrew McLeod (31) 3 11 08:31:35 01:19:28 01:31:59 01:54:22 3.0 Class 6000 6044 Andrew McLeod (31) 21
22 TEG Class 6000 6048 Jeff Mortis (52) 3 11 08:31:06 01:19:27 01:32:17 01:49:26 3.0 Class 6000 6048 Jeff Mortis (52) 22
23 TEJ Class 6000 6088 Megan McLeod 1 11 08:31:05 00:01:35 00:13:47 0.67 Class 6000 6088 Megan McLeod 23
24 TEV Class 7100 7196 Khris Kading 3 11 08:36:04 02:32:41 02:46:51 2.67 Class 7100 7196 Khris Kading 24
25 TFJ Class 6000 6056 Ricardo Mendoza (27) 2 11 08:30:36 00:01:33 00:52:36 1.33 Class 6000 6056 Ricardo Mendoza (27) 25
26 THR Class 2000 2066 Joshua Cobb (16) 3 11 08:34:33 01:21:24 01:33:58 01:51:42 3.0 Class 2000 2066 Joshua Cobb (16) 26
27 THS Class 2000 2084 Ryan Golson (19) 3 11 08:34:33 01:17:27 01:30:00 01:47:05 3.0 Class 2000 2084 Ryan Golson (19) 27
28 TIC Class 3000 3003 Mike Bach (37) 3 11 08:34:03 01:18:17 01:30:16 02:14:19 3.0 Class 3000 3003 Mike Bach (37) 28
29 TID Class 3000 3048 Jeff Hofeditz (54) 3 11 08:33:05 01:17:36 01:30:00 2.67 Class 3000 3048 Jeff Hofeditz (54) 29
30 TIG Class 1700 1731 Dustin Hoffman 2 11 08:39:04 00:52:43 01:07:10 1.67 Class 1700 1731 Dustin Hoffman 30
Count Alpha Class Race Number Driver LAP Start RM-1 RM-10 Finish LAP% Class Race Number Driver Count


      THE BLUEWATER DESERT CHALLENGE   -   Sunday   10-11-2015   -   TIMING PAGE   -   3rd Race

Count Alpha Class Race Number Driver LAP Start RM-1 RM-10 Finish LAP% Class Race Number Driver Count
1 BTQ Class 7200 7214 Rene Brugger (53) 3 11 10:20:33 01:17:53 01:29:52 01:50:35 3.0 Class 7200 7214 Rene Brugger (53) 1
2 ESG Class 7200 7269 Robert Ford (48) 2 11 10:21:03 00:51:25 1.33 Class 7200 7269 Robert Ford (48) 2
3 TAO Class 1000 1015 Sam Hilfiker 3 11 10:16:32 01:07:42 01:18:03 01:32:06 3.0 Class 1000 1015 Sam Hilfiker 3
4 TAR Class 1000 1023 Steve Melton (45) 3 11 10:16:02 01:09:57 01:20:41 01:35:11 3.0 Class 1000 1023 Steve Melton (45) 4
5 TAS Class 1000 1047 Jared Teague (43) 3 11 10:18:32 01:12:04 01:23:19 01:38:21 3.0 Class 1000 1047 Jared Teague (43) 5
6 TAT Class 1000 1067 Roger Starkey (31) 3 11 10:16:02 01:06:15 01:16:39 01:30:58 3.0 Class 1000 1067 Roger Starkey (31) 6
7 TAV Class 1000 1090 T.J. Tuls (23) 3 11 10:16:32 01:08:01 01:18:31 01:32:44 3.0 Class 1000 1090 T.J. Tuls (23) 7
8 TAW Class 1000 1099 Adam Pfankuch (34) 3 11 10:15:03 01:02:43 2.33 Class 1000 1099 Adam Pfankuch (34) 8
9 TBI Class 7200 7207 Steve Kovach (61) 3 11 10:20:02 01:09:18 01:19:58 01:34:35 3.0 Class 7200 7207 Steve Kovach (61) 9
10 TEC Class 7200 7281 Randy Merritt (47) 3 11 10:20:03 01:10:56 2.33 Class 7200 7281 Randy Merritt (47) 10
11 TEX Class 7200 7226 Al Hogan (63) 2 11 12:02:02 00:33:01 00:42:45 00:55:32 2.00 Class 7200 7226 Al Hogan (63) 11
12 TEY Class 7200 7227 David Kincaid (67) 3 11 10:21:04 01:20:14 01:32:19 01:48:31 3.0 Class 7200 7227 David Kincaid (67) 12
13 TFD Class 7200 7287 Dallas Luttrell (34) 2 11 10:19:34 00:35:24 00:45:59 1.67 Class 7200 7287 Dallas Luttrell (34) 13
14 TFE Class 8000 8025 Macrea Glass (45) 3 11 10:22:03 01:48:42 02:00:50 02:18:26 3.0 Class 8000 8025 Macrea Glass (45) 14
15 TFF Class 8000 8027 Steve Olliges (52) 3 11 10:21:33 01:08:23 01:19:28 01:34:20 3.0 Class 8000 8027 Steve Olliges (52) 15
16 TFG Class 8000 8030 Don German (73) 3 11 10:21:31 01:12:41 01:23:26 01:38:42 3.0 Class 8000 8030 Don German (73) 16
17 TFX Class 1000 1004 Eric Trondle (40) 3 11 10:19:02 01:52:41 02:04:16 02:20:18 3.0 Class 1000 1004 Eric Trondle (40) 17
18 TFY Class 1000 1008 Michael West (41) 3 11 10:19:03 01:21:28 01:34:14 01:52:18 3.0 Class 1000 1008 Michael West (41) 18
19 TGA Class 1000 1011 Jon Van Hattem (34) 3 11 10:18:07 01:10:57 01:22:32 01:38:52 3.0 Class 1000 1011 Jon Van Hattem (34) 19
20 TGB Class 1000 1025 Chad Dohrman (32) 3 11 10:15:32 01:05:52 01:15:53 01:29:52 3.0 Class 1000 1025 Chad Dohrman (32) 20
21 TGD Class 1000 1032 Chip Prescott (51) 1 11 10:17:32 00:01:22 0.33 Class 1000 1032 Chip Prescott (51) 21
22 TGE Class 1000 1035 Mitch Armstrong (45) 3 11 10:17:02 01:10:40 01:22:12 01:41:48 3.0 Class 1000 1035 Mitch Armstrong (45) 22
23 TGF Class 1000 1072 Keith Waibel (52) 3 11 10:15:02 01:13:00 01:23:42 01:37:58 3.0 Class 1000 1072 Keith Waibel (52) 23
24 TGH Class 1000 1080 Peter Hajas (55) 3 11 10:15:32 01:27:39 01:38:50 01:55:05 3.0 Class 1000 1080 Peter Hajas (55) 24
25 TGI Class 1000 1024 Chad Cummings 3 11 10:17:34 01:10:42 01:22:00 01:37:41 3.0 Class 1000 1024 Chad Cummings 25
26 THQ Class 7200 7228 Jon Lee (55) 2 11 10:20:32 00:36:59 00:48:07 01:06:30 2.00 Class 7200 7228 Jon Lee (55) 26
27 ZAB Class 7200 7240 Daniel Werle (33) 3 11 10:19:31 01:10:09 01:21:18 01:35:49 3.0 Class 7200 7240 Daniel Werle (33) 27
Count Alpha Class Race Number Driver LAP Start RM-1 RM-10 Finish LAP% Class Race Number Driver Count


      THE BLUEWATER DESERT CHALLENGE   -   Sunday   10-11-2015   -   TIMING PAGE   -   4th Race

Count Alpha Class Race Number Driver LAP Start RM-1 RM-10 Finish LAP% Class Race Number Driver Count
1 TAX Class 1500 1501 Corey Keysar (48) 3 11 12:00:32 01:02:23 01:11:57 01:25:17 3.0 Class 1500 1501 Corey Keysar (48) 1
2 TBB Class 1500 1509 Shannon Campbell 1 11 12:01:31 00:01:13 00:10:57 00:24:39 1.00 Class 1500 1509 Shannon Campbell 2
3 TBC Class 1500 1532 Cody Parkhouse (28) 3 11 12:00:02 01:00:26 01:09:41 01:22:44 3.0 Class 1500 1532 Cody Parkhouse (28) 3
4 TBE Class 1500 1539 Adam Householder (30) 3 11 12:03:02 01:18:30 01:28:51 01:43:30 3.0 Class 1500 1539 Adam Householder (30) 4
5 TBF Class 1500 1542 Mike Baldi (50) 2 11 12:02:01 00:33:19 00:43:48 00:57:19 2.00 Class 1500 1542 Mike Baldi (50) 5
6 TBG Class 1500 1546 Jake Johnson (38) 3 11 12:02:31 01:04:21 01:13:32 01:25:58 3.0 Class 1500 1546 Jake Johnson (38) 6
7 TBJ Class 1500 1566 Levi Rockhill (39) 3 11 12:01:32 01:26:09 01:37:25 01:52:56 3.0 Class 1500 1566 Levi Rockhill (39) 7
8 TBL Class 1500 1599 Todd Tuls (48) 1 11 12:01:02 00:01:19 0.33 Class 1500 1599 Todd Tuls (48) 8
9 TCP Class 2400 2406 Tim Carolan (54) 3 11 12:04:33 01:16:24 01:28:27 01:44:48 3.0 Class 2400 2406 Tim Carolan (54) 9
10 TCR Class 2400 2488 Bryan Folks (48) 3 11 12:03:31 01:12:52 01:24:11 01:39:27 3.0 Class 2400 2488 Bryan Folks (48) 10
11 TCS Class 2400 2492 Clint Armstrong (8) 3 11 12:04:03 01:23:22 01:36:29 01:53:33 3.0 Class 2400 2492 Clint Armstrong (8) 11
12 TGK Class 1500 1502 Kyle Murray (24) 1 11 12:03:04 00:01:29 0.33 Class 1500 1502 Kyle Murray (24) 12
13 TGO Class 1500 1529 Scott Bailey (55) 3 11 12:00:34 01:00:26 01:09:49 01:22:46 3.0 Class 1500 1529 Scott Bailey (55) 13
14 TGQ Class 1500 1562 Ladd Gilbert Sr (53) 3 11 12:02:32 01:10:11 01:20:19 01:34:49 3.0 Class 1500 1562 Ladd Gilbert Sr (53) 14
15 TGR Class 1500 1570 Harley Letner (32) 1 11 12:01:04 00:01:28 0.33 Class 1500 1570 Harley Letner (32) 15
16 TGT Class 1500 1590 Kevin Thompson (42) 3 11 12:00:01 00:59:59 01:09:17 01:22:20 3.0 Class 1500 1590 Kevin Thompson (42) 16
17 THT Class 2400 2421 James Dean (19) 3 11 12:03:31 01:11:47 01:36:46 01:51:53 3.0 Class 2400 2421 James Dean (19) 17
18 THU Class 2400 2446 John Hsu (49) 3 11 12:04:02 01:10:25 01:20:56 01:35:15 3.0 Class 2400 2446 John Hsu (49) 18
Count Alpha Class Race Number Driver LAP Start RM-1 RM-10 Finish LAP% Class Race Number Driver Count


      THE BLUEWATER DESERT CHALLENGE   -   Sunday   10-11-2015   -   TIMING PAGE   -   5th Race

Count Alpha Class Race Number Driver LAP Start RM-1 RM-10 Finish LAP% Class Race Number Driver Count
1 BCG Class 6100 6110 Jim Riley (47) 3 11 14:08:50 01:37:48 01:49:51 02:06:33 3.0 Class 6100 6110 Jim Riley (47) 1
2 BCY Class 6100 6113 Joseph DeLucie (36) 3 11 14:06:01 01:13:50 01:25:26 01:41:39 3.0 Class 6100 6113 Joseph DeLucie (36) 2
3 BDF Class 6100 6123 Tim Weston (29) 3 11 14:05:01 01:10:42 01:21:36 02:30:10 3.0 Class 6100 6123 Tim Weston (29) 3
4 BEM Class 6100 6127 Jonathan Brenthel (36) 0 11 14:06:18 0.00 Class 6100 6127 Jonathan Brenthel (36) 4
5 BFT Class 6100 6132 Steve Croll (39) 2 11 14:04:19 00:35:13 00:45:40 01:00:11 1.67 Class 6100 6132 Steve Croll (39) 5
6 BIA Class 6100 6147 Carrie Smiley (46) 3 11 14:06:32 01:14:52 01:26:28 01:42:24 3.0 Class 6100 6147 Carrie Smiley (46) 6
7 BJH Class 6100 6149 Justin Peck (42) 3 11 14:04:49 01:13:14 02:01:27 02:17:41 3.0 Class 6100 6149 Justin Peck (42) 7
8 BOV Class 6100 6158 Tony Smiley (45) 3 11 14:04:31 01:10:44 01:21:51 01:37:22 3.0 Class 6100 6158 Tony Smiley (45) 8
9 BPL Class 6100 6163 Frank Bushman (42) 3 11 14:05:20 01:14:19 01:41:59 2.67 Class 6100 6163 Frank Bushman (42) 9
10 BQS Class 6100 6187 Eric Bingle (36) 1 11 14:08:20 00:01:24 0.33 Class 6100 6187 Eric Bingle (36) 10
11 TAA Class 1400 1 Jason Voss (28) 2 11 14:00:03 00:29:46 00:38:38 1.67 Class 1400 1 Jason Voss (28) 11
12 TAD Class 1400 6 Rob McCachren (50) 3 11 14:00:03 00:58:19 01:08:04 01:21:52 3.0 Class 1400 6 Rob McCachren (50) 12
13 TAE Class 1400 15 Jim Beaver (34) 1 11 14:03:34 00:01:39 00:12:50 0.67 Class 1400 15 Jim Beaver (34) 13
14 TAH Class 1400 58 Tracy Graf (52) 3 11 14:01:03 01:02:05 01:12:11 01:31:37 3.0 Class 1400 58 Tracy Graf (52) 14
15 TAJ Class 1400 81 Taylor Mills (33) 1 11 14:02:03 00:01:30 0.33 Class 1400 81 Taylor Mills (33) 15
16 TAK Class 1400 87 Drew Wentz (30) 2 11 14:03:34 00:48:18 00:59:33 1.67 Class 1400 87 Drew Wentz (30) 16
17 TAM Class 1400 92 Kevin Curtis (47) 3 11 14:02:33 00:37:25 01:36:53 01:50:59 2.67 Class 1400 92 Kevin Curtis (47) 17
18 TBR Class 1400 72 Rob Reinertson 1 11 14:03:04 00:01:15 00:12:07 0.67 Class 1400 72 Rob Reinertson 18
19 TEL Class 6100 6119 Brent Sourapas (19) 3 11 14:06:35 01:09:28 01:21:25 01:41:48 3.0 Class 6100 6119 Brent Sourapas (19) 19
20 TEM Class 6100 6125 Arturo Benavides (31) 1 11 14:07:33 00:01:34 00:13:53 0.67 Class 6100 6125 Arturo Benavides (31) 20
21 TEN Class 6100 6150 Ray McKinzie (44) 3 11 14:07:06 02:03:26 02:14:11 02:29:31 3.0 Class 6100 6150 Ray McKinzie (44) 21
22 TEO Class 6100 6175 Jerry Zaiden (42) 1 11 14:04:04 00:01:35 00:12:42 0.67 Class 6100 6175 Jerry Zaiden (42) 22
23 TEP Class 6100 6178 Nick Mills 3 11 14:05:36 01:28:04 01:39:15 01:54:26 3.0 Class 6100 6178 Nick Mills 23
24 TEQ Class 6100 6183 Jeff Terzo (26) 3 11 14:05:32 01:28:53 01:40:54 01:58:34 3.0 Class 6100 6183 Jeff Terzo (26) 24
25 TES Class 6100 6196 Alex Gonzales (30) 3 11 14:07:33 01:12:31 01:23:59 01:39:34 3.0 Class 6100 6196 Alex Gonzales (30) 25
26 TFL Class 1400 27 Steve Olliges (52) 3 11 14:01:03 01:00:26 01:09:46 01:23:29 3.0 Class 1400 27 Steve Olliges (52) 26
27 TFM Class 1400 32 Shawn Croll (28) 1 11 14:00:34 00:01:11 0.33 Class 1400 32 Shawn Croll (28) 27
28 TFN Class 1400 33 Todd Romano (45) 3 11 14:01:32 01:03:10 01:13:27 01:26:59 3.0 Class 1400 33 Todd Romano (45) 28
29 TFR Class 1400 45 Scott Schovajsa (53) 1 11 14:01:31 00:01:31 00:11:42 00:33:14 1.00 Class 1400 45 Scott Schovajsa (53) 29
30 TFU Class 1400 59 Craig Potts (44) 1 11 14:02:05 00:01:17 00:11:29 01:58:32 1.00 Class 1400 59 Craig Potts (44) 30
31 TFW Class 1400 95 Scott Whipple (48) 1 11 14:02:33 00:01:18 00:11:47 00:25:56 1.00 Class 1400 95 Scott Whipple (48) 31
32 THO Class 6100 6179 Alejandro Perusina(26) 1 11 14:08:32 00:01:27 0.33 Class 6100 6179 Alejandro Perusina(26) 32
33 TIM Class 1400 38 Eric Husted 2 11 14:03:03 00:36:46 1.33 Class 1400 38 Eric Husted 33
Count Alpha Class Race Number Driver LAP Start RM-1 RM-10 Finish LAP% Class Race Number Driver Count