irc_banner       BITD_banner      

      THE BLUEWATER DESERT CHALLENGE   -   Sunday   10-12-2014   -   TIMING PAGE   -   1st Race

Count Alpha Class Race Number Driver LAP Start RM-1 RM-10 Finish LAP% Class Race Number Driver Count
1 BCG Class 3700 3704 Bob Mamer 3 12 06:20:53 01:30:38 01:44:15 02:04:10 3.0 Class 3700 3704 Bob Mamer 1
2 BRI Class 1900 1991 David Laurence 3 12 06:23:53 01:55:58 02:11:28 02:33:12 3.0 Class 1900 1991 David Laurence 2
3 TDB Class 1800 1827 Faith Kincaid (19) 2 12 06:27:37 00:47:54 01:03:13 01:22:53 2.00 Class 1800 1827 Faith Kincaid (19) 3
4 TEA Class 1900 1910 Dan Fisher (37) 1 12 06:19:36 00:01:32 00:14:53 0.67 Class 1900 1910 Dan Fisher (37) 4
5 TEC Class 1900 1902 Jeff Obering (52) 3 12 06:16:07 02:24:50 02:39:17 2.67 Class 1900 1902 Jeff Obering (52) 5
6 TED Class 1900 1904 Cory Sappington (50) 3 12 06:18:07 01:26:51 01:40:39 01:59:33 3.0 Class 1900 1904 Cory Sappington (50) 6
7 TEE Class 1900 1906 Paul Cooper (53) 3 12 06:16:37 01:25:29 01:38:50 02:00:54 3.0 Class 1900 1906 Paul Cooper (53) 7
8 TEG Class 1900 1911 Brian Bush (34) 3 12 06:17:36 01:28:24 01:42:26 02:01:28 3.0 Class 1900 1911 Brian Bush (34) 8
9 TEI Class 1900 1912 John Melvin Jr. (42) 3 12 06:18:08 02:10:10 02:37:46 2.67 Class 1900 1912 John Melvin Jr. (42) 9
10 TEJ Class 1900 1913 Branden Sims (28) 3 12 06:15:06 01:19:47 01:32:22 01:50:11 3.0 Class 1900 1913 Branden Sims (28) 10
11 TEK Class 1900 1917 Jason Murray (31) 3 12 06:16:37 01:28:41 01:43:00 2.67 Class 1900 1917 Jason Murray (31) 11
12 TEM Class 1900 1918 Justin Lambert (39) 3 12 06:15:36 01:19:19 01:58:31 02:16:17 3.0 Class 1900 1918 Justin Lambert (39) 12
13 TEO Class 1900 1919 Brandon Schueler (25) 3 12 06:15:06 01:20:42 01:33:03 01:50:14 3.0 Class 1900 1919 Brandon Schueler (25) 13
14 TEP Class 1900 1920 Michael Lansky (53) 2 12 06:18:37 00:53:48 02:48:37 1.67 Class 1900 1920 Michael Lansky (53) 14
15 TEQ Class 1900 1921 John Angal (49) 3 12 06:18:37 01:29:33 2.33 Class 1900 1921 John Angal (49) 15
16 TER Class 1900 1922 Bret Ferrell (32) 3 12 06:17:06 01:52:17 02:16:40 02:38:47 3.0 Class 1900 1922 Bret Ferrell (32) 16
17 TES Class 1900 1924 Lacrecia Beurrier (45) 1 12 06:19:08 00:01:46 0.33 Class 1900 1924 Lacrecia Beurrier (45) 17
18 TEU Class 1900 1925 Chris Hill (39) 3 12 06:17:37 01:46:54 02:01:12 2.67 Class 1900 1925 Chris Hill (39) 18
19 TEV Class 1900 1928 Brian Geczi (39) 1 12 06:28:09 00:02:04 00:19:40 01:44:00 1.00 Class 1900 1928 Brian Geczi (39) 19
20 TEW Class 1900 1931 Craig Scanlon (40) 2 12 06:16:06 00:41:26 00:54:09 1.67 Class 1900 1931 Craig Scanlon (40) 20
21 TEX Class 1900 1934 Scott Kiger (46) 3 12 06:15:36 01:19:43 01:32:14 01:55:36 3.0 Class 1900 1934 Scott Kiger (46) 21
22 TFA Class 1900 1942 Scott McFarland (47) 3 12 06:19:38 01:32:16 01:46:18 02:06:15 3.0 Class 1900 1942 Scott McFarland (47) 22
23 TFC Class 1900 1946 Christina Perkins (29) 1 12 06:19:06 00:01:32 00:15:22 0.67 Class 1900 1946 Christina Perkins (29) 23
24 TFD Class 1900 1950 Clint Akmquist (35) 0 12 06:20:08 0.00 Class 1900 1950 Clint Akmquist (35) 24
25 TFE Class 1900 1961 Scott Martinez (47) 2 12 06:22:37 00:52:53 01:10:23 01:32:35 2.00 Class 1900 1961 Scott Martinez (47) 25
26 TFF Class 1900 1969 Renee Hudson (45) 3 12 06:22:37 01:44:24 02:00:50 02:23:07 3.0 Class 1900 1969 Renee Hudson (45) 26
27 TFG Class 1900 1971 Matt Krimple (49) 3 12 06:22:10 01:49:42 2.33 Class 1900 1971 Matt Krimple (49) 27
28 TFH Class 1900 1979 Justin Brisbon (37) 2 12 06:22:19 00:48:55 1.33 Class 1900 1979 Justin Brisbon (37) 28
Count Alpha Class Race Number Driver LAP Start RM-1 RM-10 Finish LAP% Class Race Number Driver Count


      THE BLUEWATER DESERT CHALLENGE   -   Sunday   10-12-2014   -   TIMING PAGE   -   2nd Race

Count Alpha Class Race Number Driver LAP Start RM-1 RM-10 Finish LAP% Class Race Number Driver Count
1 BBE Class 6000 6013 Dave Carlson 3 12 08:32:37 02:07:46 02:38:42 2.67 Class 6000 6013 Dave Carlson 1
2 BCY Class 6000 6009 Rick Johnson 3 12 08:32:23 01:27:37 01:41:11 02:01:18 3.0 Class 6000 6009 Rick Johnson 2
3 TAS Class 3000 3012 Neal Drickey 3 12 08:37:08 01:29:23 2.33 Class 3000 3012 Neal Drickey 3
4 TBX Class 1100 1153 Brad Wilson (25) 3 12 08:30:07 01:14:01 01:25:52 01:42:16 3.0 Class 1100 1153 Brad Wilson (25) 4
5 TBY Class 1100 1157 Steve Waters (58) 3 12 08:30:38 01:44:05 02:00:51 02:22:47 3.0 Class 1100 1157 Steve Waters (58) 5
6 TCA Class 1100 1160 Rick Poole (56) 3 12 08:30:08 01:23:43 01:36:15 01:52:59 3.0 Class 1100 1160 Rick Poole (56) 6
7 TCB Class 1100 1178 Steve Melton (44) 3 12 08:30:37 01:21:30 01:34:11 01:51:56 3.0 Class 1100 1178 Steve Melton (44) 7
8 TFQ Class 2000 2019 Ryan Mattox (29) 3 12 08:34:08 01:28:54 01:42:47 02:01:27 3.0 Class 2000 2019 Ryan Mattox (29) 8
9 TFR Class 2000 2020 Ryan Etter (13) 2 12 08:35:08 00:47:10 01:01:57 01:21:07 2.00 Class 2000 2020 Ryan Etter (13) 9
10 TFU Class 2000 2027 Day gang Daniel (35) 3 12 08:34:38 01:28:40 01:42:41 02:01:40 3.0 Class 2000 2027 Day gang Daniel (35) 10
11 TFW Class 2000 2031 Wheeler Morgan (31) 3 12 08:34:08 01:25:59 01:40:06 01:59:13 3.0 Class 2000 2031 Wheeler Morgan (31) 11
12 TFX Class 2000 2066 Joshua Cobb (15) 3 12 08:35:08 01:35:02 02:05:15 2.67 Class 2000 2066 Joshua Cobb (15) 12
13 TGB Class 3000 3002 Tim Brown (29) 3 12 08:36:07 01:16:58 01:29:01 01:46:10 3.0 Class 3000 3002 Tim Brown (29) 13
14 TGD Class 3000 3003 Mike Bach (36) 3 12 08:36:39 01:21:41 2.33 Class 3000 3003 Mike Bach (36) 14
15 TGE Class 3000 3027 Clay Connelly 3 12 08:36:07 01:30:35 01:42:48 02:00:00 3.0 Class 3000 3027 Clay Connelly 15
16 TGF Class 3000 3030 Ken Galinski (38) 3 12 08:36:37 01:24:00 01:37:12 01:55:44 3.0 Class 3000 3030 Ken Galinski (38) 16
17 TGG Class 3000 3068 Shelby Thompson (26) 2 12 08:37:08 00:48:46 01:03:35 01:23:22 2.00 Class 3000 3068 Shelby Thompson (26) 17
18 TGH Class 6000 6001 P.J. Guglielmo (39) 3 12 08:32:38 01:23:51 01:39:31 01:58:10 3.0 Class 6000 6001 P.J. Guglielmo (39) 18
19 TGI Class 6000 6002 Todd jackson (49) 3 12 08:31:09 01:18:40 01:31:25 01:48:21 3.0 Class 6000 6002 Todd jackson (49) 19
20 TGJ Class 6000 6006 Logan Holladay (25) 3 12 08:31:39 01:19:02 01:31:27 01:48:19 3.0 Class 6000 6006 Logan Holladay (25) 20
21 TGL Class 6000 6031 Chris Hall (32) 3 12 08:33:38 01:25:29 01:38:51 2.33 Class 6000 6031 Chris Hall (32) 21
22 TGN Class 6000 6044 Andrew McLeod (30) 3 12 08:33:09 01:27:42 01:41:25 02:00:40 3.0 Class 6000 6044 Andrew McLeod (30) 22
23 TGO Class 6000 6048 Jeff Mortis (51) 3 12 08:31:08 01:21:57 01:35:15 01:59:59 3.0 Class 6000 6048 Jeff Mortis (51) 23
24 TGP Class 6000 6060 Ben Abatti III (20) 1 0.67 Class 6000 6060 Ben Abatti III (20) 24
25 TGQ Class 6000 6099 Eric Norris (49) 3 12 08:32:08 01:36:54 02:09:07 02:31:01 3.0 Class 6000 6099 Eric Norris (49) 25
26 TIC Class 8100 8118 John webster (43) 3 12 08:37:37 01:28:42 01:42:40 02:01:37 3.0 Class 8100 8118 John webster (43) 26
27 TID Class 2000 2006 Britney Myers 1 12 08:35:38 00:01:57 00:18:28 00:43:49 1.00 Class 2000 2006 Britney Myers 27
28 ZAB Class 2000 2010 Rudy Arzate 1 12 08:34:54 00:01:38 00:15:38 0.67 Class 2000 2010 Rudy Arzate 28
Count Alpha Class Race Number Driver LAP Start RM-1 RM-10 Finish LAP% Class Race Number Driver Count


      THE BLUEWATER DESERT CHALLENGE   -   Sunday   10-12-2014   -   TIMING PAGE   -   3rd Race

Count Alpha Class Race Number Driver LAP Start RM-1 RM-10 Finish LAP% Class Race Number Driver Count
1 BBW Class 1000 1007 Tony Nguyen 1 12 10:22:36 00:01:28 00:14:17 0.67 Class 1000 1007 Tony Nguyen 1
2 BDF Class 7200 7208 Adrian Diaz 3 12 10:22:07 01:21:30 01:34:04 01:51:29 3.0 Class 7200 7208 Adrian Diaz 2
3 TBC Class 1000 1004 Eric Trondle (39) 3 12 10:19:08 01:18:29 01:30:47 01:47:36 3.0 Class 1000 1004 Eric Trondle (39) 3
4 TBD Class 1000 1013 Ryan Hancock (38) 2 12 10:17:37 00:38:47 00:50:26 1.67 Class 1000 1013 Ryan Hancock (38) 4
5 TBE Class 1000 1014 Cody Robinson (22) 3 12 10:19:37 01:14:10 01:25:34 01:41:21 3.0 Class 1000 1014 Cody Robinson (22) 5
6 TBF Class 1000 1015 Sam Hilfiker (38) 3 12 10:21:08 01:15:55 2.33 Class 1000 1015 Sam Hilfiker (38) 6
7 TBH Class 1000 1018 Dennis Kordonowy (60) 1 12 10:22:07 00:01:29 00:15:20 0.67 Class 1000 1018 Dennis Kordonowy (60) 7
8 TBJ Class 1000 1025 Chad Dohrman (31) 1 12 10:21:37 00:01:22 0.33 Class 1000 1025 Chad Dohrman (31) 8
9 TBL Class 1000 1035 Mitch armstrong (44) 3 12 10:19:08 01:21:30 01:34:39 01:52:25 3.0 Class 1000 1035 Mitch armstrong (44) 9
10 TBN Class 1000 1049 Adam Pfankuch (33) 3 12 10:15:37 01:06:41 01:17:11 01:31:14 3.0 Class 1000 1049 Adam Pfankuch (33) 10
11 TBO Class 1000 1053 Brad Wilson (25) 3 12 10:17:07 01:15:00 01:26:36 01:42:59 3.0 Class 1000 1053 Brad Wilson (25) 11
12 TBQ Class 1000 1056 Johnny Buss (57) 3 12 10:20:08 01:25:46 01:39:16 01:58:07 3.0 Class 1000 1056 Johnny Buss (57) 12
13 TBS Class 1000 1068 Blade Hildebrand (15) 3 12 10:18:37 01:16:15 01:28:11 01:44:34 3.0 Class 1000 1068 Blade Hildebrand (15) 13
14 TBT Class 1000 1072 Keith Waibel (51) 3 12 10:17:07 01:17:03 01:28:46 01:48:12 3.0 Class 1000 1072 Keith Waibel (51) 14
15 TBU Class 1000 1081 Todd Winslow (49) 3 12 10:20:37 01:15:46 01:27:30 3.0 Class 1000 1081 Todd Winslow (49) 15
16 TCN Class 7200 7222 Pete Sohren 1 12 10:16:07 00:01:19 00:12:39 0.67 Class 7200 7222 Pete Sohren 16
17 THJ Class 7200 7204 Steve LaRosa (49) 3 12 10:18:35 01:14:17 01:25:32 3.0 Class 7200 7204 Steve LaRosa (49) 17
18 THK Class 7200 7207 Steve Kovach (60) 1 12 10:16:08 00:01:27 00:13:13 0.67 Class 7200 7207 Steve Kovach (60) 18
19 THM Class 7200 7212 Brad Lee Looney (19) 3 12 10:21:38 01:18:18 01:30:19 01:47:23 3.0 Class 7200 7212 Brad Lee Looney (19) 19
20 THN Class 7200 7217 Jeff Horsley (49) 0 12 10:23:25 0.00 Class 7200 7217 Jeff Horsley (49) 20
21 THO Class 7200 7244 Matt Lovelle (37) 3 12 10:20:08 01:29:37 01:44:01 02:03:19 3.0 Class 7200 7244 Matt Lovelle (37) 21
22 THR Class 7200 7256 Brett Backus (27) 3 12 10:18:07 01:15:27 01:26:52 02:04:00 3.0 Class 7200 7256 Brett Backus (27) 22
23 THS Class 7200 7281 Randy Merritt (46) 3 12 10:16:38 01:14:36 01:25:57 01:41:46 3.0 Class 7200 7281 Randy Merritt (46) 23
24 THT Class 7200 7287 Dallas Luttrell (33) 3 12 10:16:38 01:13:09 01:24:13 01:40:01 3.0 Class 7200 7287 Dallas Luttrell (33) 24
25 THV Class 7200 7298 Jordan Brenthel (28) 3 12 10:19:36 01:15:59 01:27:54 01:44:06 3.0 Class 7200 7298 Jordan Brenthel (28) 25
26 THX Class 8000 8025 Macrae Glass (44) 3 12 10:17:36 01:17:50 01:29:50 01:47:24 3.0 Class 8000 8025 Macrae Glass (44) 26
27 THY Class 8000 8027 Steve Olliges (51) 1 12 10:15:06 00:01:18 0.33 Class 8000 8027 Steve Olliges (51) 27
28 TII Class 1000 1044 Tim Carolan (53) 2 12 10:20:39 01:03:16 01:16:56 01:52:25 2.00 Class 1000 1044 Tim Carolan (53) 28
Count Alpha Class Race Number Driver LAP Start RM-1 RM-10 Finish LAP% Class Race Number Driver Count


      THE BLUEWATER DESERT CHALLENGE   -   Sunday   10-12-2014   -   TIMING PAGE   -   4th Race

Count Alpha Class Race Number Driver LAP Start RM-1 RM-10 Finish LAP% Class Race Number Driver Count
1 BAC Class 1500 1519 Shannon Campbell 3 12 12:02:51 01:14:59 01:26:04 01:40:45 3.0 Class 1500 1519 Shannon Campbell 1
2 BAN Class 2400 2406 Tim Carolan (53) 3 12 12:05:22 01:19:12 01:31:53 01:55:38 3.0 Class 2400 2406 Tim Carolan (53) 2
3 TCC Class 1500 1501 Jon Walker (48) 3 12 12:00:36 01:07:06 01:17:41 01:32:28 3.0 Class 1500 1501 Jon Walker (48) 3
4 TCD Class 1500 1505 Chad Dohrman (31) 2 12 12:04:37 00:37:43 00:49:31 1.67 Class 1500 1505 Chad Dohrman (31) 4
5 TCE Class 1500 1517 Ryan Mattox (29) 2 12 12:01:36 00:34:23 00:47:00 1.67 Class 1500 1517 Ryan Mattox (29) 5
6 TCH Class 1500 1525 Joel Whitted (41) 1 12 12:01:36 00:01:19 00:12:29 1.00 Class 1500 1525 Joel Whitted (41) 6
7 TCL Class 1500 1537 Eduardo Laguna (24) 3 12 12:00:37 01:02:59 01:12:59 01:27:10 3.0 Class 1500 1537 Eduardo Laguna (24) 7
8 TCO Class 1500 1549 Sam Berri (60) 2 12 12:02:06 00:01:12 00:47:53 1.33 Class 1500 1549 Sam Berri (60) 8
9 TCP Class 1500 1553 Ray Griffith (26) 3 12 12:00:06 01:04:41 01:28:43 3.0 Class 1500 1553 Ray Griffith (26) 9
10 TCS Class 1500 1562 Ladd Gilbert (52) 3 12 12:04:07 01:38:13 01:51:51 02:10:57 3.0 Class 1500 1562 Ladd Gilbert (52) 10
11 TCT Class 1500 1566 Levi Rockhill (38) 3 12 12:02:36 01:15:37 01:28:05 01:44:18 3.0 Class 1500 1566 Levi Rockhill (38) 11
12 TCU Class 1500 1570 Harley Letner (31) 2 12 12:00:06 01:02:10 2.00 Class 1500 1570 Harley Letner (31) 12
13 TCW Class 1500 1577 Justin Lofton (28) 1 12 12:01:06 00:01:11 00:11:28 0.67 Class 1500 1577 Justin Lofton (28) 13
14 TCX Class 1500 1590 Kevin Thompson (41) 3 12 12:03:06 01:09:20 01:20:01 01:35:26 3.0 Class 1500 1590 Kevin Thompson (41) 14
15 TIH Class 1500 1541 Scott Schovajsa (52) 3 12 12:02:08 01:15:18 01:26:46 01:43:13 3.0 Class 1500 1541 Scott Schovajsa (52) 15
Count Alpha Class Race Number Driver LAP Start RM-1 RM-10 Finish LAP% Class Race Number Driver Count


      THE BLUEWATER DESERT CHALLENGE   -   Sunday   10-12-2014   -   TIMING PAGE   -   5th Race

Count Alpha Class Race Number Driver LAP Start RM-1 RM-10 Finish LAP% Class Race Number Driver Count
1 BQK Class 1400 99 Kyle LeDuc 1 12 14:01:23 00:01:09 0.33 Class 1400 99 Kyle LeDuc 1
2 TAA Class 1400 1 Jason Voss (27) 3 12 14:00:07 01:50:42 02:02:29 02:18:00 3.0 Class 1400 1 Jason Voss (27) 2
3 TAD Class 1400 15 Jim Beaver (33) 3 12 14:02:37 01:14:29 01:26:10 01:43:00 3.0 Class 1400 15 Jim Beaver (33) 3
4 TAF Class 1400 32 Shawn Croll (27) 3 12 14:01:36 01:05:04 01:15:07 01:29:07 3.0 Class 1400 32 Shawn Croll (27) 4
5 TAH Class 1400 34 Ken Losch (54) 3 12 14:00:36 01:34:47 01:45:32 02:01:42 3.0 Class 1400 34 Ken Losch (54) 5
6 TAK Class 1400 45 Scott Schovajsa (52) 3 12 14:01:54 01:09:12 01:20:02 01:35:25 2.33 Class 1400 45 Scott Schovajsa (52) 6
7 TAM Class 1400 53 Adam Ray Lunn (30) 3 12 14:03:07 01:19:24 01:55:27 02:14:22 2.67 Class 1400 53 Adam Ray Lunn (30) 7
8 TAN Class 1400 57 Carty Beal (75) 2 12 14:02:37 00:37:39 01:27:00 01:42:47 2.00 Class 1400 57 Carty Beal (75) 8
9 TAO Class 1400 58 Tracy Graf (51) 3 12 14:03:06 01:25:03 01:36:16 01:52:03 3.0 Class 1400 58 Tracy Graf (51) 9
10 TAQ Class 1400 59 Craig Potts (43) 3 12 14:02:07 01:09:10 01:20:00 01:35:22 3.0 Class 1400 59 Craig Potts (43) 10
11 TAT Class 1400 82 Krisha Beal (39) 3 12 14:02:08 01:45:17 02:00:16 02:21:15 3.0 Class 1400 82 Krisha Beal (39) 11
12 TAU Class 1400 90 Josh Daniel (39) 3 12 14:00:07 01:00:34 01:10:10 01:24:31 3.0 Class 1400 90 Josh Daniel (39) 12
13 TAW Class 1400 94 Steve Strobel (50) 1 12 14:04:05 00:01:14 00:13:08 00:28:50 1.00 Class 1400 94 Steve Strobel (50) 13
14 TAX Class 1400 95 Scott Whipple (47) 1 12 14:04:36 00:01:20 00:13:13 01:53:26 1.00 Class 1400 95 Scott Whipple (47) 14
15 TGR Class 6100 6106 Christian Sourapas (18) 3 12 14:05:08 01:13:08 01:25:36 01:43:25 3.0 Class 6100 6106 Christian Sourapas (18) 15
16 TGS Class 6100 6110 Jim Riley (46) 2 12 14:07:06 00:49:03 01:01:53 1.67 Class 6100 6110 Jim Riley (46) 16
17 TGT Class 6100 6119 Brett Sourapas (18) 3 12 14:05:07 01:09:50 01:20:56 01:36:33 3.0 Class 6100 6119 Brett Sourapas (18) 17
18 TGV Class 6100 6125 Arturo Tomas Benavides (30) 3 12 14:06:38 01:23:18 02:18:29 02:35:31 2.67 Class 6100 6125 Arturo Tomas Benavides (30) 18
19 TGW Class 6100 6127 Jonathan Brenthel (35) 3 12 14:06:38 01:18:24 01:31:09 01:48:10 3.0 Class 6100 6127 Jonathan Brenthel (35) 19
20 TGX Class 6100 6130 Chad Hall (51) 3 12 14:06:07 01:52:20 02:07:10 02:28:34 3.0 Class 6100 6130 Chad Hall (51) 20
21 TGY Class 6100 6132 Steve Croll (38) 2 12 14:07:38 00:37:50 00:49:50 01:08:18 2.00 Class 6100 6132 Steve Croll (38) 21
22 THA Class 6100 6136 Brian Shaleen (40) 3 12 14:06:07 01:15:51 01:27:36 01:44:26 3.0 Class 6100 6136 Brian Shaleen (40) 22
23 THB Class 6100 6158 Tony Smiley (44) 3 12 14:05:37 01:14:55 01:26:40 01:43:07 3.0 Class 6100 6158 Tony Smiley (44) 23
24 THC Class 6100 6165 Tyler Denton (21) 2 12 14:05:36 00:38:19 1.33 Class 6100 6165 Tyler Denton (21) 24
25 THF Class 6100 6183 Darren Rude (49) 3 12 14:08:08 01:32:22 01:47:48 02:08:08 3.0 Class 6100 6183 Darren Rude (49) 25
26 THI Class 6100 6192 Steve Alexander (54) 1 12 14:08:09 00:01:34 00:51:17 0.67 Class 6100 6192 Steve Alexander (54) 26
Count Alpha Class Race Number Driver LAP Start RM-1 RM-10 Finish LAP% Class Race Number Driver Count